Co zrobić, gdy trzy piloty to za dużo?

2021-08-09

Jeśli masz w domu wiele urządzeń, do którego przypisany jest specjalnie dedykowany pilot.... zdarza się, że mogą się one gubić. Jest na to sposób. Obsługa wielu sprzętów z pomocą jednego pilota. Sprawdź, o jakim pilocie mowa!

Co zrobić, gdy trzy piloty to za dużo?

Kompatybilność czyli współpraca wszystkich sprzętów

Z pewnością większość z nas irytuje wieczne szukanie pilota do bramy wjazdowej, garażowej lub rolet okiennych. Możemy w końcu o tym zapomnieć i ułatwić swoje codzienne życie z pomocą zamienienia kilku pilotów na jeden uniwersalny i zaprogramowanie wszystkich urządzeń obsługiwanych przez fale radiowe. Wybierając nadajnik Proxima możesz sprawdzić z jakimi systemami jest on kompatybilny tak, by najlepiej dostosować go do własnych potrzeb. 

Obsługuj aż do 12 urządzeń

Wspomniane piloty z oferty sklepu Bonmario (https://bonmario.com/) zostały wyposażone w wyjątkowo wygodną funkcję BI:KLIK, umożliwiającą zaprogramowanie każdego z przycisków na obsługę dwóch niezależnych urządzeń lub jednego urządzenia, stosując jedno kliknięcie do jego otwarcia, a dwóch szybkich kliknięć – do zamknięcia. W ten sposób pilot 2-przyciskowy obsłuży do 4 urządzeń, pilot 4- przyciskowy do 8 urządzeń, a odpowiednio pilot 6-przyciskowy aż do 12.

Pilot dwukrotnie mniejszy

Obsługiwanie większej ilości urządzeń za pomocą jednego pilota nie oznacza większej liczby kabelków i tym samym dużych rozmiarów samego pilota. Dzięki wspomnianej wcześniej funkcji dwuklik, czyli podwójnemu programowaniu, liczba przycisków jest ograniczona, a nadajniki zachowują swój niewielki rozmiar, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Na wygodę użytkowania ma również wpływ kształt oraz możliwość doczepienia go do kluczy.

Piloty do bram - kup online na bonmario.com!

Tradycja lub nowoczesność – wybór należy do Ciebie

Piloty Proxima przyciągają także ciekawym połączeniem plastiku z chromowanym wykończeniem, co na pewno skupi uwagę gadżeciarzy. Oferujemy również piloty specjalne np. do wbudowania w samochodzie– możliwe do podłączenia do każdego przełącznika samochodowego np. świateł długich – oraz piloty montażu w gnieździe zapalniczki samochodu. Zarówno za pomocą pilotów tradycyjnych jak i specjalnych nadajników możesz sterować wszystkimi odbiornikami radiowymi. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie!

Artykul opublikowany: 2021-08-09 / w dziale: Porady