1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. 4INVEST

4INVEST

Firma 4INVEST od początku prowadzenie działalności jest związana z Gdańskiem. Z uwagi na znakomity potencjał tego miasta inwestujemy na jego terenie. Nasze projekty to nowoczesność, jednak nie zapominamy o 1000 lat dziedzictwa miasta Gdańsk, w pełni je szanując

Doskonale wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę, że rynek nieruchomości wymaga odpowiedniego podejścia, najwyższego standardu. Zostać liderem można poprzez realizację inwestycji które znajdują się w najlepszych lokalizacjach, posiadają znakomicie zaaranżowaną przestrzeń, są innowacyjne, w pełni przyjazne mieszkańcom. Tak właśnie działamy, realizujemy projekty na miarę przyszłości.

Etyka biznesu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego w naszych działaniach stawiamy na uczciwość, otwartość, elastyczność. Do realizacji różnych projektów zapraszamy tylko i wyłącznie renomowane firmy, mające odpowiednie doświadczenie i dające gwarancję najwyższej jakości. Zespół naszej firmy 4INVEST to osoby mające ogromne doświadczenie, to specjaliści maksymalnie angażujący się w swoje obowiązki. Takie właśnie argumenty powodują, że jesteśmy w stanie doprowadzić do sytuacji, że każdy z naszych Klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany gotowymi realizacjami.

Adres dewelopera:
ul. Tartaczna 2 / 12, 80-839 Gdańsk
Tel: 58 304 11 77
Email: sekretariat@4-invest.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Hiszpańskie
Osiedle Hiszpańskie
Gdańsk, Chełm, ul. Guderskiego