4Living Sp. z.o.o. Sp. k.

4Living jest spółką która została zawiązana w roku 2008.

Specjalizacja naszej spółki to realizacja inwestycji budowlanych mieszkaniowych, a następnie ich sprzedaż. Stawiamy na mieszkania willowe oraz realizujemy różnego rodzaju domy w zabudowie bliźniaczej. Działania naszej spółki koncentrują się obecnie w Kątach Wrocławskich które są niezwykle dynamicznie rozwijającym się miejscem, idealnym pod budownictwo mieszkaniowe.

Wszystkie nasze inwestycji są realizowane ze środków własnych

4Living stawia na indywidualne podejście do klient,a stawiamy na system partnerski tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób. W wyniku tego wiemy jak przygotować oferty elastyczne, jak przygotować oferty w pełni dopasowane do potrzeb każdego z naszych klientów. Niezależnie od tego czego konkretnie oczekuje.

W trakcie przygotowań, w trakcie projektowania zwracamy uwagę na wszystkie detale, stawiamy na kompletną elastyczność inwestycji, najwyższy standard wykończenia.

4Living prowadzi swoje działania w oparciu o misję którą jest przede wszystkim przygotowanie rozwiązań które zagwarantują realizację domów i mieszkań w oparciu o technologie energooszczędne, w oparciu o systemy solarny, zastosowanie rekuperacji, pomp ciepła, a także wykonanie w pełni „inteligentnego domu”.

Przez 8 lat działalności, od początku istnienia naszej spółki przygotowaliśmy 4 inwestycje:

2008 r. - 20 mieszkań w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, w Kątach Wrocławskich (ul. Lipowa), całość to osiedle willowe 2012 r. - 16 mieszkań w bliźniaczej zabudowie, w Kątach Wrocławskich (ul. Zaciszna), również jako osiedle willowe 2014 r. - willowe osiedle w Kątach Wrocławskich (ul Imbirowa, Szafranowa), realizacja 10 budynków w ramach bliźniaczej zabudowy 2015 r. - realizacja usługowego budynku ze żłobkiem przy ul. Imbirowej 1C w Kątach Wrocławskich

Kolejne lata działania naszej firmy to stawianie na następne inwestycje, dynamiczny rozwój, przygotowanie budynków w Kątach Wrocławskich. Wszystko w oparciu o nowoczesne projekty, w pełni funkcjonalne, wpisujące się w otoczenie. Planujemy również realizację punktów usługowych

Adres dewelopera:
ul. Jaśminowa 2/1, 55-080 Kąty Wrocławskie
Tel: 71 7337502
Email: biuro@4living.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Dębowe - Etap VI
Osiedle Dębowe - Etap VI
Kąty Wrocławskie, ul. Dębowa