Apartamenty Julianów Sp. z o. o.

Apartamenty Julianów to specjalnie stworzona spółka do inwestowania w realizację budynku wielorodzinnego przy ul. Przedwiośnie 27. Założyciele spółki posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobywane poprzez liczne inwestycje mieszkaniowe które cechują się doskonałym standardem i terminowym wykonanie. To wszystko jest gwarancja, iż również projekty przy ul Przedwiośnie okaże się sukcesem, zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Budynek wielorodzinny powstający przy ul. Przedwiośnie 27 jest inwestycją realizowaną przez Apartamenty Julianów. Spółka ta powstała specjalnie na tę okazję ale jej założyciele posiadają niezbędne doświadczenie w realizacji licznych innych projektów budowlanych co gwarantować będzie znakomitą realizację i doskonałe wykonanie również tej inwestycji.

Na rynku łódzkich nieruchomości działamy już wiele lat i poprzez dobór tylko sprawdzonych i najlepszych terenów pod inwestycje możemy zagwarantować Klientom pełne zadowolenie. Poprzednie nasze realizacje są zlokalizowane przy takich adresach jak Nawrot 19 i 21, Tuwima 15 czy też Zamenhofa 18.

Bardzo ważnym w naszym działaniu jest współpraca z najlepszymi architektami. Dzięki temu powstają projekty naprawdę ciekawe, unikatowe, z zachowaniem obowiązujących obecnie w budownictwie trendów, jak i przygotowaniem wszystkiego pod kątem funkcjonalności dla mieszkańców.

Adres dewelopera:
ul. Nałęczowska 30 lok 11, 20-701 Lublin
Tel: 42 637 74 07

Inwestycje dewelopera:

Julianów Park
od 59m2 do 64m2
Julianów Park
Łódź, Bałuty, ul. Przedwiośnie 27