ARCHE Sp. z o.o.

Spółka Arche działa na rynku deweloperskim ponad 20 lat, założona została w roku 1991. Przez cały okres aktywnego działania na rynku nieruchomości Arche przygotowało ponad 5000 domów i mieszkań. Na swoim koncie posiada również realizację 6 hoteli.

Osiedle Królowej Marysieńki to pierwsza inwestycja przeprowadzona przez spółkę Arche. Kolejne to między innymi realizacja przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie, to przy ul. Jakubowskiej na Saskiej Kępie. Liczne osiedla takie jak choćby Osiedle Woronicza, Osiedle przy Spacerowej w Konstancinie, również realizacja domów szeregowych przy ul. Bekasów czy też Osiedle Albatrosów na warszawskim Ursynowie. Przygotowanie sześciu hoteli w takich miejscach jak Łódź, Łochów, Konstancin, Siedlce, Warszawa oraz Janów Podlaski to wystarczające dowody, że profesjonalizm nie jest nam obcy.

Arche angażuje się również w takie działania jak renowacja zabytków, w naszym portfolio można znaleźć realizacje związaną z Zamkiem w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów czy też Drohiczyn Kresowy

Adres dewelopera:
ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
Tel: 22 319 80 80
Email: arche@arche.pl

Inwestycje dewelopera:

Zielone Osiedle Poloneza
Zielone Osiedle Poloneza
Warszawa, Ursynów, ul. Poloneza
Tobaco Park
Tobaco Park
Łódź, Polesie, ul. Kopernika
Lanciego 12
Lanciego 12
Warszawa, Ursynów, ul. Lanciego 12