Arkada Invest

Arkada Invest jest firmą z wieloletnim doświadczenie, wszak na bydgoskim rynku mieszkaniowym działamy od lat 90-tych. Dzięki temu posiadamy ugruntowaną pozycję, jesteśmy rzetelni w tym co wykonujemy. Naszym celem numer jeden w trakcie realizowania inwestycji mieszkaniowych jest zrealizować najbardziej komfortowe inwestycje przy równoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Nasze realizacje projektów łącza w sobie nowoczesne rozwiązania, ciekawe projekty, pełną funkcjonalność, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz zaadaptowanie przestrzeni znajdującej się w sąsiedztwie inwestycji mieszkaniowych.

Arkada Invest może pochwalić się realizacją 15 projektów o różnym standardzie i dostępności cenowej. W naszym portfolio znajdują się inwestycje kameralne, zlokalizowane w cichym sąsiedztwie jak i nowoczesne mieszkania w centrum miasta.

Nasz profesjonalizm, nasze prace są docenianie nie tylko przez Klientów ale również przez specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje „Medal Prezydenta Miasta Bydgoszcz” otrzymany za zasługi dla tego miasta, jak i również „Modernizacja roku 2008”. Oprócz tego regularnie otrzymujemy nagrody „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw”.

 

Arkada Invest należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, równocześnie posiadamy bezpieczną sytuację finansową, co wpływa na to, że wśród klientów jesteśmy postrzegani pozytywnie, cieszymy się ich pełnym zaufaniem. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, w tym dokładnie dobraną kadrę inżynierską.

 

Współpracującym z nami klientom proponujemy kompleksową opiekę, pomoc, która nie kończy się tylko w momencie podpisania dokumentów i sprzedaży mieszkania

Adres dewelopera:
ul. Gajowa 27, 85-087 Bydgoszcz
Tel: 52 361 61 61
Email: sprzedaz@arkada-invest.pl

Inwestycje dewelopera:

Panorama
Panorama
Bydgoszcz, Górny Taras, ul. Wysoka