Art-Deweloper

Art-Deweloper Sp. z o.o. początek swojej działalności datuje na 2005 rok. Od początku prowadzenia usług w dziedzinie inwestycji budowlanych postawiliśmy sobie za cel zostać liderem w segmencie nowoczesnych apartamentów, wyjątkowych w każdym calu. To nam się udało poprzez tworzenie apartamentów na podstawie najlepszych projektów, realizując obiekty o ciekawej bryle architektonicznej i z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów budowlanych.

Funkcjonalność apartamentów jakie przygotowaliśmy w połączeniu z najlepszym standardem to gwarancja zadowolenia naszych Klientów

Już na etapie przygotowania naszych projektów korzystamy tylko z pomocy profesjonalnych, rzetelnych i doświadczonych architektów. W trakcie realizacji wszystkich budynków opieramy się na współpracy z renomowanymi wykonawcami którzy mają za sobą inne, liczne realizacje. Możemy poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami takimi jak „Dom w którym chciałbym mieszkać”, za rok 2009, 2010 i 2013 czy również nagroda „Piękny Wrocław” za rok 2009.

Art-Deweloper to gwarancja realizacji budynków, mieszkań które spełniać będą oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, niezależnie od potrzeb. Inwestowanie w najbardziej prestiżowe lokalizacje, budowa w południowych częściach Wrocławia to gwarancja życia blisko centrum miasta ale z zachowaniem terenów zielonych, znalezieniem oazy spokoju dla siebie i swojej rodziny.

Nasze projekty, realizacje to niezwykłe połączenie funkcjonalnych apartamentów i mieszkań, niezwykłych ogrodów, infrastruktury osiedlowej, garaży i miejsc postojowych

Adres dewelopera:
ul. Strachowskiego 7a, 52-210 Wrocław
Tel: 71 719 57 72
Email: sprzedaz@art-deweloper.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Delarte Bielany
Osiedle Delarte Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa