Atrium Grunwald

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie wynikające z licznych inwestycji budowlanych. Pozycja naszej firmy, jej wartość, a także odbiór wśród Klientów nie bierze się znikąd. To właśnie profesjonalizm, stawianie sobie najwyższych standardów prowadzi do takiego postrzegania naszej firmy, do zadowolenie Klientów jak i kontrahentów. Działanie w obrębie różnych płaszczyzn to gwarancja tego, że jesteśmy niezwykle elastyczni, prowadzimy politykę firmy w oparciu o nowoczesność, rzetelność i rozsądek co ma swoje odbicie w przygotowaniu oferty dopasowanej do różnorodnych potrzeb.

Nasze inwestycje budowlane można znaleźć zarówno w mieście Poznań ( np. osiedle budynków wielorodzinnych ul Czysta lub Willa Leśna zlokalizowana przy ul. Świętowidzkiej), a także w okolicznych gminach takich jak Tulce, Słupca, Szamotuły, Murowana Goślina czy Kórnik)

Profesjonalizm, znakomite doświadczenie, oparcie w wykształconych kadrach pracowniczych oraz realizacja inwestycji we współpracy z najlepszymi kontrahentami w swoich dziedzinach to czytelne sygnały, że każde nasze działania odbywa się w sposób dokładny, rzetelny oraz terminowo.

Ściśle współpracujemy z Klientami naszej firmy poprzez kompleksową pomoc w ramach znalezienia dla nich najlepszych rozwiązań i płatności za nowe mieszkania. Jesteśmy także przygotowani na pomoc związaną z ubieganiem się o kredyty hipoteczne lub realizację transakcji zakupowej w oparciu o program Mieszkanie dla Młodych

Adres dewelopera:
ul. Daleka 14, 60-124 Poznań
Tel: 517 493 963
Email: sprzedaz@atriumgrunwald.pl

Inwestycje dewelopera:

Atrium
Atrium
Poznań, Grunwald, ul. Bosa