Avalon Investments Sp. z o.o sp. k.

Avalon Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. To specjalnie utworzona spółka celowa przez takich inwestorów jak Rolmex SA oraz Avalon Development Group Sp. z o.o., czyli firmy niezwykle doświadczone na rynku nieruchomości

Do tej pory, w ramach prowadzonej przez spółki należące do Grupy Kapitałowej Rolmex SA, zrealizowana na warszawskim Mokotowie następujące inwestycje:

budynek biuro-usługowy przy ulicy Olkuskiej (część budynku w chwili obecnej jest zajmowana przez firmę Rolmex SA, natomiast pozostałe powierzchnie są wynajmowane firmom zewnętrznym)

budynek apartamentowo – biurowy przy ulicy Belgijskiej (część lokali było wynajmowanych, część sprzedanych)

Spółka posiada również ogromne doświadczenie w tzw. land developingu co wiąże się z zakupami gruntów, przygotowania zmian odnośnie ich przeznaczenia, realizowanie dla nich odpowiednich projektów, a następnie przygotowania do sprzedaży.

Rezydencje Anin Sp. z o.o. W swojej działalności zajmuje się również realizacją sprzedaży domów w Hiszpanii. To niebagatelne doświadczenie związane z rynkami zagranicznymi, zdobycie ogromnej wiedzy przydatnej w dalszym prowadzeniu działalności.

Rolmex posiada również odpowiednie doświadczenie w kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych. Wykonuje to w ramach spółki Indykpol SA, w której posiada większościowe udziały.

Avalon Development Group Sp. z o.o., gdzie wspólnikami są Artur, Konrad i Tomasz Romanowcy zrealizowała osiedle w warszawskim Wawrze – Avalon Residence (ulica Poprawna)

Adres dewelopera:
ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa
Tel: 607 980 787
Email: kontakt@dommoderno.pl

Inwestycje dewelopera:

Dom Moderno
Dom Moderno
Młochów, ul. Młodości