Balmoral Properties

Prywatna spółka Balmoral Properties specjalizuje się w realizacji na rynku nieruchomości oraz działań deweloperskich. Została założona w 2007 roku, siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Na jej czele stoi grupa specjalistów, doświadczonych w branży deweloperskiej

Uzyskanie terenów w dwóch największych polskich miastach: Warszawa, Kraków, ich centrach, to wyraźny sygnał odnośnie możliwości firmy. Kilka najbliższych lat to realizacja ofert zarówno mieszkaniowej jak i komercyjnej skierowanych do różnorodnego klienta. Równocześnie przygotowane inwestycje będą odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie rynkowe.

Kraków to inwestowanie w rewitalizację Browaru Lubicz. Miejsce będące wizytówką przemysłowego Krakowa obecnie przechodzi liczne zmiany dzięki czemu w przyszłości stanie się niezwykłą ofertą dla wszystkich poszukujących lokali mieszkaniowych oraz komercyjnych (biura, usługi)

Warszawa to z kolei miasto gdzie realizowany jest projekt Balmolar Business Centre który to oferować będzie aż 34.000 m2 powierzchni biurowej, zlokalizowanej w dwóch perefekcyjnie zaprojektowanych budynkach, każdy z nich posiada po dziesięć kondygnacji. Balmoral Business Centre znajduje się w miejscu które nazywane jest biznesową dzielnicą Warszawy. Obok obiektów o przeznaczeniu biznesowym i biurowym znajdują się tutaj centra handlu i rozrywki. Miejsce to jest również znakomicie skomunikowane z całą Warszawą. Ukończenie prac przy tych inwestycjach nie kończy działalności firmy Balmoral. Na bieżąco poszukiwane są przez firmę nowe lokalizacje które gwarantują atrakcyjność inwestycyjną.

Adres dewelopera:
ul. Nowy Świat 60/9, 00-357 Warszawa
Tel: 22 826 25 23
Email: biuro@balmoral.pl