BBI Development S.A.

BBI Development SA w maju 2010 połączył się z Juvenes Sp. z o.o. stał się przedsiębiorstwem w pełni deweloperskim dzięki czemu oferuje wszystko co najlepsze w ramach usług związanych z tym rynkiem. Od spraw związanych z procesem inwestycyjnym, poprzez znajdowanie najlepszych lokalizacji, nieruchomości, przygotowanie pełnych dokumentacji prawnych, a także administracyjnych. Do tego prowadzenie wszelkich prac architektonicznych, inwestorskich. Do tego dochodzi pełna obsługa w zakresie komercjalizacji i sprzedaży przygotowanych obiektów, przygotowanych budynków. W ofercie firmy również kompleksowe zarządzanie portfelem nieruchomości.

Juvenes-Projekt Sp. z o.o. to spółką celową, która została wyodrębniona ze struktury BBI Development SA, a która doskonale kontynuuje tradycje spółki Juvenes. Została powołana w ramach obsługi projektów inżynierskich, w ramach inwestycji przygotowywanych przez BBI Development SA.

Do tej pory BBI Development przygotował już siedem projektów deweloperskich. Wszystkie założenia związane z tymi projektami odpowiadają strategii podjętej przez BBI Development. Co wpływa na ich atrakcyjność? Przede wszystkim doskonałe lokalizacje w przystępnych cenach. Na kolejne lata działalności przygotowano różnego rodzaju przedsięwzięcia które będą wymagały nakładów w wysokości 1,5 mld zł i zostanych stworzone aż 225 tys. m2. Dodatkowo spółka w chwili obecnej realizuje aktywizację ciekawych i atrakcyjnych przedsięwzięć. To jednoznacznie pokazuje, że BBI Development SA jest czołowym inwestorem deweloperskim w naszym kraju, na terenie Warszawy

Adres dewelopera:
ul. Puławska 2 - Plac Unii, Budynek A, 02-566 Warszawa
Tel: 22 204 00 40
Email: biuro@bbidevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Złota 44
Złota 44
Warszawa, Śródmieście, ul. Złota 44
Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser
Warszawa, Praga-Północ, ul. Ząbkowska