1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Besta

Besta

Przedsiębiorstwo Budowlane BESTA Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność na rynku budowlanych już od roku 1991. Czyni to w ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE. BESTA jest nowoczesną i innowacyjną firmą, posiadając niezwykle wysoki potencjał, zarówno osobowy jak i techniczny. W ramach spółki zatrudnionych jest ponad 400 osób, którzy realizują zadania zarówno w naszym kraju jak i za granicą np. Niemcy, Słowacja czy Holandia. W roku 2009 BESTA zarejestrowała działalność developerską i od tego czasu prowadzi liczne inwestycje w tej dziedzinie

Nasi klienci mają jednoznacznie wyrobioną opinię o naszej firmie. Mianowicie BESTA to rzetelne, profesjonalnie zorganizowane przedsiębiorstwo, które zawsze dokładnie, fachowo realizuje inwestycje budowlane, a przy tym dochowując wszystkich terminów. Stosowanie odpowiednich, nowoczesnych technologii, korzystanie z najlepszych materiałów to nasza dewiza.

Wszystkie powyższe pozytywne argumenty, nasze zalety to najważniejsze na co zwracają uwagę klienci i dzięki temu możemy poszczycić się ich coraz większą liczbą, zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Adres dewelopera:
ul. Przemysłowa 23, 35-105 Rzeszów
Tel: 17 860 97 48
Email: besta@pbbesta.pl
Adres www: