BNM Development Sp. z o.o.

Spółka BNM Development stawia na jasno określone strategie. Jest to trwała obecność na rynku nieruchomości we Wrocławiu jak i w województwie dolnośląskim. Równocześnie celem jest rozwój w innych częściach kraju. Spółka oferuje jedynie obiekty, lokale o najwyższym standardzie przygotowania, realizuje produkt prestiżowy, znajdujący się w najlepszych, starannie dobranych lokalizacjach miasta i okolicach.

BNM Development stawia na inwestycje realizowane w ramach posiadanych własnych gruntów jak i również współpracuje z innymi podmiotami, zarówno kiedy mowa o firmach jak i osobach prywatnych.

Obecnie firma zajmuje się kilkoma projektami do realizacji. „Małe Wilczyce” czyli projekt którego celem jest stać się najpiękniejszą wioską w Polsce. „Centauris”, a więc inwestycja budowlana przygotowana wraz z Grupą Impel. W tym projekcie od początku postawiono na komfort mieszkańców w postaci ogromnych przestrzeni i dostępu do światła, co będzie można uzyskać poprzez realizację wysokich wnętrz oraz dużych okien. Dodatkowo cieszyć będzie wszystkich wspaniały widok na sąsiadujący z inwestycję park Skowroni.

 

Adres dewelopera:
ul. Radosna 8/2, 51-361 Wilczyce
Tel: 71 797 49 30
Email: aleksandra.duzy@bnm.com.pl
Adres www: