BOUYGUES IMMOBILIER

Rodzinna firma deweloperska Bouygues Immobilier mająca zasięg międzynarodowy już od 60 lat zajmuje się tematami budowniczymi, inwestycjami deweloperskimi. W Polsce jesteśmy obecni dokładnie od 2001 roku, koncentrując się na rynku warszawskim, a od niedawna również na wrocławskim. Dzięki możności korzystania z know-how naszej spółki matki, lidera deweloperów francuskich gwarantuje najwyższy poziom profesjonalizmu. Wszystkie inwestycje które realizujemy są zawsze finansowane z naszych środków własnych, a każda budowa oddawana we wcześniej ustalonych terminach. Każdego roku powiększa się grono klientów zadowolonych z naszych usług. To najlepsza reklama dla naszej spółki, świadczy to jak wielkim zaufaniem jesteśmy obdarzani.

Bouygues Immobilier do tej pory zrealizował już 20 inwestycji mieszkaniowych na polskim rynku nieruchomości. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie realizacji aż 10 kolejnych. Z końcem roku 2015 mieliśmy na swoim koncie zrealizowanych ponad 3 tysiące domów i mieszkań. Wyniki sprzedaży jasno pokazują, iż na rynku warszawskich deweloperów zajmujemy trzecie miejsce, a ubiegły rok był rekordowy jeżeli mowa o naszej bytności na polskim rynku. Nasza spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich co jeszcze mocniej ugruntowuje naszą pozycję. Ponad 10 lat temu otrzymaliśmy niezwykle prestiżowy Certyfikat Jakości ISO ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Za każdym razem, przy każdej inwestycji dokładamy wszelkich starań by każdy z Klientów był zadowolony z wyników naszych działań, staramy się o to by uzyskiwać najlepsze, najbardziej renomowane certyfikaty. Równocześnie w roku 2013 doprowadziliśmy do zakończenia inwestycję biurową, kompleks o nazwie Miasteczko Orange. O tym jakże to udana inwestycja była świadczy ocena Excellent przyznawana przez prestiżowy system certyfikacji BREEAM. W ubiegłym, 2015 roku, inwestycje Accent Vert i Accent Eco, jako pierwsze poza francuskim rynkiem otrzymały certyfikat HQE (Haute Qualité Environnemental) czyli związanego z realizacją budownictwa na najwyższym poziomie i w pełni przyjaznego środowisku.

Nasze mieszkania w chwili obecnej są wyposażenie w nowoczesne technologie o nazwie Inteligentne Systemy Mieszkaniowe, dzięki czemu właściciele uzyskują praktyczne i niezwykle wygodne sposoby do zarządzania nimi za pomocą różnych urządzeń, choćby smartfonów.

Adres dewelopera:
al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa
Tel: 800 123 123
Email: recepcjatelier@bi-polska.pl