1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Bryksy

Bryksy

Bryksy to firma od lat gwarantująca doskonałej jakości realizacje budynków. Począwszy od interesujących i ciekawych projektów, poprzez najlepszej klasy wykonanie, a skończywszy na zadowoleniu naszych klientów. Jak doskonale wiadomo praca i pasja to dwa elementy które dają pozytywną mieszankę wybuchową. Tak właśnie jest z nami. Budownictwo to coś co kochamy, każdy, nawet najdrobniejszy szczegół jest wykonany z ogromną pasją i jakością. Bryksy od lat cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, a także branży która przyznała nam wiele nagród

30 lat w branży to najlepsza rekomendacja dla wszystkich zastanawiających się nad współpracą z firmą Bryksy. Nasza działania to przede wszystkim doskonałą realizacja wszystkich zleconych inwestycji. Stawiając nowe budynki korzystamy z najnowocześniejszych technologii, zawsze przy wykorzystywaniu najlepszych, doskonałych materiałów. Tworzymy dla naszych Klientów mieszkania o wysokim standardzie zachowując przy tym przystępność cenową. W naszych mieszkaniach odnajdziecie swoje marzenia.

Naszym Klientom pomagamy na każdym etapie działania. Zespół obsługi klienta pomaga wszystkim w przeróżnych kwestiach. Fachowa pomoc, kompletna opinia na tematy związane z inwestycjami, różnego rodzaju doradztwo w sprawach prawnych i formalnościach kredytowych. Naprawdę warto wybierać oferty firmy Bryks.

Adres dewelopera:
ul. Bagrowa 17, 30-733 Kraków
Tel: 12 653 40 50
Email: biuro@bryksy.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Malwy
Malwy
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka 14a