1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Budlex

Budlex

Budlex SA to lider jeżeli mowa o deweloperskim rynku miasta Toruń oraz miasta Bydgoszcz. 28 lat funkcjonowania na rynku, bogata tradycja i bezcenne doświadczenie to elementy które gwarantują najwyższą jakość. Do tego realizacja dużej ilości inwestycji mieszkaniowych sprawia, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną markę deweloperską w regionie. W chwili obecnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój na rynku krajowym, a także realizację licznych nowych projektów.

Budlex SA w chwili obecnej współpracuje z prestiżowymi instytucjami finansowymi w naszym kraju takimi jak choćby Bank Millennium S.A., Bank BGŻ S.A., Alior Bank S.A., BRE BANK Hipoteczny SA, MultiBank, Euro Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., PKO BP SA, Bank PEKAO SA, PEKAO Bank Hipoteczny S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., Deutsche Bank PBC, Polbank EFG, Bank BPH SA. Należymy również od roku 2007 do giełdowej Grupy Erbud SA która jest obecnie najbardziej rozwijającą się polską spółką budowlaną.

Wprowadziliśmy najbardziej bezpieczne sposoby rozliczeń z Klientami. Poprzez rachunek zastrzeżony możemy zagwarantować terminowość, a także pełną rzetelność i przejrzystość związanych z realizacją umów deweloperskich. Jest to nasza wizytówka która pozwala budzić ogromne zaufanie wśród klientów.

Nasze realizacje są docenione nie tylko przez liczne grono Klientów ale także przez różne gremia fachowców z branży budowlanej. Posiadamy liczne nagrody oraz certyfikaty związane ze zrealizowanymi przez nas projektami budowlanymi. Stawiamy na osiedla zlokalizowane w spokojnym sąsiedztwie, otoczeniu natury jak i na budowę wysokich standardów apartamentowców.

Adres dewelopera:
ul. Lubicka 54, 87-100 Toruń
Tel: 56 610 25 00
Email: kancelaria@budlex.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Nad Starym Kanałem
Nad Starym Kanałem
Bydgoszcz, Dolny Taras, ul. Wrocławska
Zielone Tarasy
Zielone Tarasy
Bydgoszcz, Górny Taras, ul. Glinki