1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. BUDOMAL

BUDOMAL

BUDOMAL specjalizuje się w realizacji inwestycji na różnych ich etapach. Działamy jako generalny wykonawca, świadczymy usługi jako inwestor zastępczy, a także jako deweloper oraz podwykonawca. Posiadamy niezwykle silne zabezpieczenie logistyczne oraz finansowe co gwarantuje pewność współpracy naszym partnerom. Prowadzimy także inwestycje w ramach budownictwa mieszkaniowego.

BUDOMAL jako priorytet stawia sobie realizację inwestycji w oparciu o jak najwyższy standard. Równocześnie stawiamy na profesjonalną obsługę klientów. Jesteśmy pionierami jeżeli mowa o systemie zarządzania projektami budowlanymi CAPITAL. Jako pierwsi w Polsce go wprowadzaliśmy na rynku firm budowlanych. Równocześnie nasze działania pozwoliły nam uzyskać niezwykle istotny certyfikat jakości ISO w kategorii robót budowlanych, który jest zgodny z normą EN ISO 9001:2000. Angażowanie starannie wyselekcjonowanych i najlepszych na rynku fachowców oraz zastosowanie tylko nowoczesnych technologii prowadzi do tego, że BUDOMAL jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi projektami, nawet tymi najbardziej wymagającymi.

W swojej działalności jako BUDOMAL zwracamy baczną uwagę na odpowiednie bezpieczeństwo i etykę pracy. Stały rozwój pracowników, podnoszenie ich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia to świadoma strategia naszej działalności.

BUDOMAL OFERUJE:

budowę, remonty i modernizację obiektów użyteczności publicznej

projektowanie i analizę kosztów inwestycji

budowę, remonty i modernizację wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych

budowę, remonty i modernizację obiektów biurowych

budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrukturą zewnętrzną

prowadzenie nadzorów inwestycyjnych

Adres dewelopera:
Al. Włókniarzy 221/225, 90-642 Łódź
Tel: 42 634 05 05
Email: mieszkania@budomal.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Panoramika
Panoramika
Łódź, Widzew, ul. Bartoka