1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Budros

Budros

Od ponad 28 lat firma Budros systematycznie się rozwija i zdobywa nowe doświadczenie. Jesteśmy prężnym przedsiębiorstwem które realizuje liczne inwestycje deweloperskie, a także na rynku usług ogólnobudowlanych oraz związanych z rusztowaniami. Działania naszej firmy są kompletne, zaczynając od projektów, kończąc na gotowych obiektach. Dbamy o wszystkie detale, nawet te najmniejsze, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Budros przez cały czas działania na rynku budowlanym zrealizował liczne inwestycje. W naszym portfolio znajdziecie między innymi obiekty oświatowe, sportowe, usługowe, przemysłowe czy hotelowe. Nie są nam obce również działania związane z rewitalizacją zabytkowych obiektów. Jakie mamy atuty? Oferujemy najnowsze technologie w trakcie prac budowlanych dzięki czemu nasi klienci zawsze uzyskują najwyższy poziom, standard prac pod kątem ich organizacji i wykonania.

Na rynku usług budowlanych, deweloperskich dość szybko zdobyliśmy sobie wysoką pozycję ze względu na to, że pracujemy rzetelnie, profesjonalnie oraz oddajemy inwestycje w terminie. Żadne wyzwania nie są nam straszne. Warto dodać, że Budros to firma ceniona przez zagranicznych, niemieckich kontrahentów. Od roku 1991 oferujemy swoje usługi na rynku niemieckim, poprzez oddział w Herne.

Wśród naszego zespołu nie ma nikogo przypadkowego, dzięki czemu możemy sprawnie realizować wszystkie zlecone nam inwestycje. Zadowolenie klientów, ich zachwyt na zrealizowanymi projektami to najlepsza nagroda za trud włożony w naszą pracę.

Adres dewelopera:
ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk
Tel: 58 326 10 40
Email: biuro@budros.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Jaśminowy Stok
Jaśminowy Stok
Gdańsk, Kokoszki, ul. Jaśminowy Stok
Apartamenty Na Plaży
Apartamenty Na Plaży
Jastarnia, ul. Bałtycka