Budstol Invest Sp. z o.o.

Budstol Invest to spółka która jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych gdy mowa o firmach deweloperskich działających w mieście Bydgoszcz. Początek Budstol Invest to rok 1998 kiedy to zaczęło się przyjmowanie zleconych usług budowlanych. Kilka lat później, vbo już w roku 2006 firma rozpoczęła realizację budów osiedli, zarówno domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych.

Nasza praca to połączenie doświadczenia na licznych inwestycjach, profesjonalizm związany z angażowaniem najlepszych pracowników, a także stosowania w trakcie realizacji tylko sprawdzonych i najpewniejszych materiałów budowlanych. Cały czas trzymamy rękę na pulsie jeżeli mowa o rynku usług technologicznych związanych z budownictwem. Dlatego gwarantujemy w trakcie prac technologii nowoczesnych, skutecznych i innowacyjnych. Projekty naszej firmy łącza w sobie nowoczesność z pełną funkcjonalnością.

Budstol Invest Sp. z o.o. jest firmą która opiera swoje działania na naprawdę solidnych fundamentach. Poprzez realizację współpracy z najlepszymi partnerami oraz instytucjami możemy zawsze nasze prace realizować w terminach. Dla wszystkich Klientów to jednoznaczny komunikat, że wszystkie realizacje będą zrealizowane, posiadają odpowiednie zabezpieczenia.

Naszą strategię opieramy na tym by gwarantować jak najwyższy standard realizacji inwestycji jak i później przy eksploatacji mieszkania. To właśnie sobie cenią Klienci współpracujący z Budstol Invest.

Adres dewelopera:
ul. Jana Pestalozziego 3, 85-095 Bydgoszcz
Tel: 52 385 02 90
Email: biuro@budstol-invest.pl

Inwestycje dewelopera:

Awangarda III
Awangarda III
Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Bydgoskich Olimpijczyków