Burco Development Polska Sp. z o.o.

Burco Development Polska to firma która posiada niezwykle ciekawą i rozbudowaną ofertę dla wszystkich tych którzy marzą o czymś wyjątkowym, o własnym domu czy też znakomicie przygotowanym nadmorskim apartamentem. Nasza oferta to liczne nieruchomości na sprzedaż, takie jak choćby apartamenty, domy szeregowe i wolnostojące. Zróżnicowana oferta pod kątem lokalizacji, metraży powoduje, że jesteśmy niezwykle ciekawym rozwiązaniem ofertowym dla wielu osób

Doskonałe domy, znakomicie przygotowane apartamenty nad morzem zostały przez nas przygotowane z dbałością o każdy detal, element. Realizując inwestycje stawiamy tylko i wyłącznie na najlepszej jakości materiały. Przygotowując wszystkie realizacje zwracamy uwagę nie tylko na jakość lokali ale i inne istotne elementy takie jak przygotowanie basenów, kortów tenisowych, placów zabaw oraz kompleksowego zabezpieczenia poprzez profesjonalny monitoring.

Nasze apartamenty znajdują się nad Bałtykiem, w takich interesujących miejscowościach turystycznych jak Ustronie Morskie czy Rogowo.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty naszej firmy na wyjątkowe lokale, apartamenty czy domy

Adres dewelopera:
ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno
Tel: 669 133 132
Email: biuro@burco.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, ul. Zachodnia