1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Calbud

Calbud

CALBUD Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. to jeden z liderów na rynku firm budowlanych działających na Pomorzu Zachodnim. Calbud rozpoczął swoją działalność 29 lipca 1991 roku. Osiem lat później, w 1999 roku firma rozpoczęła realizację usług budowlanych na terenie Niemiec. W wyniku czego uruchomione został oddział w Oranienburgu k/Berlina działający na terenie naszych zachodnich sąsiadów jako Bauunternehmen CALBUD GmbH poln. Rechts, Zweigniederlassung Oranienburg. Ostatnie lata to rozwój firmy na rynkach innych krajów Europy takich jak Holandia, Szwecja czy Islandia

Firma inżynieryjno-budowlana CALBUD proponuje Państwu znakomitej jakości rozwiązania odnośnie świadczonych usług. Koncentrujemy się na generalnym wykonawstwie związanym z budownictwem ogólnym jak i przemysłowym. Najważniejsze inwestycji firmy realizowane są pod tzw klucz, wykonywane w dwóch opcjach, jako generalni wykonawcy lub też poprzez konsorcjum z innymi podmiotami.

Poprzez wieloletnie doświadczenie, a także zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego, udziałowcy CALBUD zdecydowali aby w pełni poszerzyć portfolio i zdecydować się o wejściu na pierwotny rynek nieruchomości. W tym celu została powołana firma CALBUD-DEVELOPER Gackowski, Osina, Węgrzyniak Spółka Jawna która rozpoczęła działanie od inwestycji w jedno z największych osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w Szczecinie czyli osiedla Magnolia Park. Osiedle to zyskało wiele prestiżowych nagród jako niezwykle nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy. Magnolia Osiedle to kompleks w skład w którego wchodzi 294 mieszkań oraz 7 lokali użytkowych. W chwili obecnej działalność deweloperską realizują zarówno spółka CALBUD jak i CALBUD-DEVELOPER.

Adres dewelopera:
ul. Kapitańska 2, 71-602 Szczecin
Tel: 91 48 06 101
Email: firma@calbud.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Etiuda
Osiedle Etiuda
Szczecin, Zachód, ul. Fryderyka Chopina