CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Spółka z o.o. CDI Konsultanci Budowlani funkcjonuje na rynku od ponad dziesięciu lat, start naszych działań datowany jest na rok 2004. Głównym naszym działaniem jest profesjonalne świadczenie usług budowlanych, zarówno w takich sprawach jak nadzory inwestorskie, kosztorysowanie, przeglądy techniczne, audyty oraz biznes plany. Nasza spółka to również ogromne doświadczenie związane z rynkiem zarządzania inwestycjami. Jako CDI Konsultanci Budowlani od lat realizujemy przede wszystkim realizacje dla takich podmiotów jak centra handlowe, biurowe, mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Posiadamy swoje oddziały regionalne w całym kraju, dzięki czemu możemy sprawnie zarządzać każdą inwestycją, niezależnie od jej zlokalizowania.

Ponad dekada na rynku inwestycji budowlanych to niebagatelny bagaż doświadczeń, związany stricte z wszystkimi etapami budowy. Przez ten czas braliśmy udział w licznych realizacjach czyli:

15 galerii handlowych

1 000 000 m2 pow. użytkowej mieszkań

3 portów lotniczych

100 000 m2 powierzchni biurowych

8 hoteli

25 obiektów przemysłowych

7 szpitali

5 basenów

8 hoteli

20 magazynów i centrów dystrybucji

3 stadionów

 

Nasza firma pochodzi z Bydgoszczy, z tym miastem jesteśmy w pełni związani. Zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Dlatego też niezwykle ważnym jest dla nas aby w pełni świadomie i harmonijnie wpływać na rozwój naszego miasta, tak aby przez kolejne dekady prawidłowo się rozwijało, by było w pełni użyteczne

Adres dewelopera:
ul. Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz
Tel: 52 321 20 29
Email: cdi@cdi.net.pl
Adres www: