1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. CEM-MIX

CEM-MIX

CEM-MIX to firma która cały czas dynamicznie się rozwija zarówno jako deweloper jak i inwestując w rynek nieruchomości. Szeroka oferta firmy dopasowana jest do zapotrzebowania licznego grona Klientów, dlatego w ramach tego co proponuje firma można znaleźć zarówno mieszkania jak domy jednorodzinne.

Misja firmy to stworzenie mieszkań, domów i lokali usługowych które cechują się wysokim standardem, a równocześnie koszt ich zakupu jest niezwykle atrakcyjny, przystępny. CEM-MIX inwestuje jedynie w miejscach o wysokim poziomie atrakcyjności lokalizacyjnej tak aby każda inwestycja sąsiadowała z terenami zielonymi, miała znakomicie rozwiniętą sieć komunikacyjną z centrum miasta. W ten sposób do naszych Klientów trafiają jedynie najlepsze mieszkania, domy, pozwalające zamieszkać w wymarzonym miejscu.

Wieloletnie doświadczenie, liczne inwestycje pozwoliły nam zaistnieć w świadomości Klientów jako deweloper profesjonalny, rzetelny i godny zaufania. Realizując inwestycje stawiamy na indywidualne podejście do klienta co czynimy poprzez tworzenie optymalnych i elastycznych ofert. Liczymy się ze zdaniem przyszłych mieszkańców naszych budynków dzięki czemu wspólnie wypracowujemy idealne rozwiązania.

Wyprzedzamy naszych potencjalnych Klientów gdyż jak doskonale wiadomo, trendy, potrzeby zmieniają się ekspresowo, dlatego w wyniku wieloletniego działania na rynku inwestycji deweloperskich wiemy dokładnie na co postawić by przygotować idealną ofertę. Nowoczesne technologie, najlepsze materiały i oczywiście grono profesjonalnych pracowników to elementy które całościowo wpływają na efekt końcowy naszej pracy czyli obiekty starannie zrealizowane, o najwyższym standardzie, dla wymagających Klientów.

Każda inwestycja z udziałem CEM-MIX jest finansowa ze środków własnych co automatycznie gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia finansowego, a tym samym daje pewność Klientom, że wszystko zostanie wykonane i zrealizowane w terminie.

Adres dewelopera:
ul. Ks. Wł. Opolczyka 24, 92-417 Łódź
Tel: 606 90 90 35
Email: info@hetmanska-opolczyka.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Opolczyka
Osiedle Opolczyka
Łódź, Widzew, ul. Ks. Wł. Opolczyka