Chrzanowscy Development

Celem naszej firmy jest przygotowanie mieszkań o określonym standardzie i w przystępnych cenach. Nasza misja to spełnianie marzeń lubelskich rodzin poprzez przekazywanie kompletnie przygotowanych mieszkań. Wysoka jakość realizowanych projektów to nasz znak rozpoznawczy.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy czym jest indywidualne podejście do Klienta, rozumiemy potrzeby każdego z osobna. Dzięki temu możemy dla każdego przygotować w pełni optymalne rozwiązania, realizujemy wszystko w oparciu o wysokie wymagania.

Wartości rodzinne są dla nas szczególnie ważne i zgodnie z nimi prowadzimy naszą działalność, tak operuje nasza spółka. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie które jest przecież kluczowe dla klientów interesujących się ofertami firm deweloperskich. Co składa się na realizowanie najlepszych obiektów budowlanych? Współpraca tylko i wyłącznie z rzetelnymi i renomowanymi architektami, realizacja obiektów przy współpracy z profesjonalnymi i sprawdzonymi wykonawcami, a także dobór odpowiednich materiałów, dających najlepsze efekty końcowe.

Adres dewelopera:
ul. W. Chodźki 27, 20-093 Lublin
Tel: 81 740 37 87
Email: biuro@chdevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Leonówka
Osiedle Leonówka
Lublin, Sławinek, ul. Relaksowa