Dantex Sp. z o.o. sp. k.

Spółka Dantex funkcjonuje na rynku już od 30 lat i dzięki niezmienności kadry zarządzającej gwarantuje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Dwadzieścia lat na warszawskim rynku nieruchomości to najlepszy prognostyk dla wszystkich tych którzy zastanawiają się czy warto zaufać spółce Dantex. Realizacja licznych inwestycji w najlepszych lokalizacjach, starannie dobieranych pod budownictwo mieszkaniowe oraz biurowe.

Dantex jest pionierem jeżeli mowa o inwestowaniu w postindustrialne tereny na warszawskim Mokotowie oraz Woli. To właśnie tam rozpoczęliśmy liczne inwestycje, w tym choćby realizacja biurowych budynków przy ulicy Płockiej, a także na ul. Cybernetyki 19 gdzie przygotowaliśmy inwestycję w oparciu o poprzemysłowe tereny Służewca Przemysłowego. W chwili obecnej, jeżeli mowa o inwestycjach biurowych na Woli i Mokotowie to zarządzamy powierzchnia o wielkości 50 tys. m2. Obecny okres to realizowanie licznych inwestycji mieszkaniowych tylko w sprawdzonych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy.

Nasze realizacje to połączenie funkcjonalności oraz nowoczesnej i estetycznej architektury. W trakcie prac dbamy o każdy element, każdy detal wykończenia dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, iż otrzymują mieszkania o najwyższym standardzie wykończenia.

Adres dewelopera:
ul. Płocka 9/11, 01-231 Warszawa
Tel: 22 578 41 00
Email: dantex@dantex.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Rondo Wiatraczna
Rondo Wiatraczna
Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska 207