1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. DEKPOL S.A.

DEKPOL S.A.

Firma DEKPOL SA powstała w roku 1993. Od tego czasu cały czas działa w branży budowlanej dynamicznie się rozwijając. Od pierwszych realizacji, od początku swoich działań jest rzetelna, doskonale zorganizowana, w każdym elemencie profesjonalnie realizująca inwestycje, poprzez wykorzystywanie wszystkiego co najlepsze, stosowanie tylko nowoczesnych technologii opierających się o normę ISO 9001:2008.

Co decyduje o wysokiej jakości oferowanych usług przez DEKPOL? Realizacja licznych inwestycji na terenie całej Polski i nie tylko, w ramach współpracy tylko z najlepszymi i starannie dobranymi biurami projektowymi, zapewnia dostarczenie najbardziej nowoczesnych inwestycji budowlanych. Doświadczenie w ramach realizacji licznych obiektów mieszkaniowych, doświadczenie w technologiach budowlanych, posiadanie parku maszynowego oraz oczywiście znakomicie dobrany, wykształcony zespół pracowników to mieszanka gwarantująca najwyższą jakość uslug.

DEKPOL SA realizuje inwestycje budowlane na terenie całego kraju, a także jest deweloperem doskonale znanym i cenionym na Pomorzu. Dodatkowo firma zajmuje się produkcją stalowych konstrukcji, nowoczesnego osprzętu do różnego rodzaju maszyn: budowlanych, rolniczych, związanych z pracami ziemnymi.

DEKPOL SA to producent łyżek koparkowych. Od lat kooperujemy z największymi światowymi markami takimi jak Komatsu, Volvo czy CAT. Produkty naszej firmy można znaleźć na każdym kontynencie, oprócz bytności w takich europejskich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia czy Niemcy, zaznaczyliśmy naszą obecną choćby w Australii czy Maroko. Ponad 20 lat działania na rynku produkcji łyżek koparkowych powoduje, że nie ma dla nas zadań nie do zrealizowania.

Adres dewelopera:
ul. Gajowa 31, Pinczyn
Tel: 500299464
Email: mieszkania@dekpol.pl

Inwestycje dewelopera:

Młoda Morena Park
Młoda Morena Park
Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Dolne Migowo