DEKPOL DEWELOPER

Oferujemy mieszkania, apartamenty, lokale handlowe, jak również condohotele zapewniające klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Polsce Północnej, gdzie rokrocznie umacniamy swoją pozycję głównie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ponad 300 lokali.

W Gdańsku zrealizowaliśmy do tej pory następujące inwestycje: Kompleks Nowa Motława wraz z hotelem Number One, Osiedle Młoda Morena, Młoda Morena Park, Osiedle Zielone, Osiedle Słoneczne oraz Jaworowe Wzgórze.

W Gdyni wybudowaliśmy Osiedle Na Fali.

Posiadamy również inwestycje w Tczewie (Kamienica nad Wisłą) oraz w pobliskich Rokitkach (Osiedle Nowe Rokitki) i Śliwinach (Nowe Rokitki Park i Park II).

W nadmorskiej Juracie znajduje się nasza inwestycja Verano Residence. A w Milanówku pod Warszawą powstała zaś inwestycja EcoMilan.

Obecnie realizujemy Osiedle Pastelowe, Osiedle Młoda Morena Park II, Osiedle Foresta, Osiedle Zielone etap III bud. 4, Osiedle Nowe Rokitki, Grano Residence i Hotel Grano oraz inwestycję Sol Marina.

W najbliższym czasie planujemy również inwestycje na Wyspie Sobieszewskiej.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju, a także na świecie pozwala firmie na absolutnie kompleksową realizację inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra, to prognostyk sukcesu.

DEKPOL S.A. to Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych w Polsce, deweloper o ugruntowanej pozycji na pomorzu oraz producent konstrukcji stalowych, łyżek koparkowych i osprzętu do maszyn budowlanych, rolniczych i prac ziemnych.

DEKPOL S.A. jest polskim producentem łyżek I osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracujemy m.in. z CAT, Volvo I Komatsu. Nasze produkty możecie znaleźć w Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet w Maroku i Australii. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki.

Adres dewelopera:
ul. Gajowa 31, Pinczyn
Tel: 500299464
Email: mieszkania@dekpol.pl