DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o

DK-DEVELOPMENT to spółka działająca w Krakowie. Swój początek na rynku mieszkaniowym datuje dokładnie na 1996 rok. Początkowe lata prowadzonej działalności to realizacja niezwykle prestiżowych i luksusowych osiedli domów jednorodzinnych, które zlokalizowane są na obrzeżach miasta Kraków. Kolejne działania firmy DK-DEVELOPMENT to realizacja osiedla przy ul. Mała Góra. W chwili obecnej firma zajmuje się realizacją usług deweloperskich w ramach budowy oraz sprzedaży apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie, w dokładnie i starannie dobranych lokalizacjach. Dzięki temu naszym Klientom przekazujemy tylko i wyłącznie mieszkania i domy o wysokiej jakości wykonania i oddane w terminie.

Nasza kadra pracownicza oraz zarząd to sami specjaliści, profesjonaliści którzy działają na rynku od wielu lat. Odpowiednie doświadczenie w branży budowlanej, a także deweloperskiej, do tego umiejętności w dziedzinie sprzedaży, finansów oraz marketingu to gwarancja współpracy z najlepszymi na rynku. Dorota Kozińska to renomowany architekt który jest równocześnie prezesem i właścicielem firmy. Nasza firma od wielu już lat należy do Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie oraz oczywiście w pełni przestrzega wszystkich zasad etyki zawodowej.

 

Projektowanie wszystkich naszych inwestycji zlecamy jedynie renomowanym i doświadczonym architektom. Przykładamy ogromną wagę do tego aby nasze budynki miały idealną prezencję, by cieszyły się estetyką oraz optymalną funkcjonalnością. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami od projektów jesteśmy pewni, że naszym Klientom oddajemy mieszkania, domy które spełnią najwyższe wymagania, dadzą najwyższy komfort zamieszkania

Adres dewelopera:
ul.Chałupnika 4, 31-464 Kraków
Tel: 12 290 08 70
Email: dk@dkdevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Domy pod Leśną Skałą
od 126m2 do 126m2
Domy pod Leśną Skałą
Zabierzów, ul. Kamienna 35