Doctor Q BUD

We współczesnym świecie ludzie poszukują chwili wytchnienia, poszukują możliwości ucieczki od zgiełku, od ciągłego zabiegania. W tym celu poszukiwane są miejsca gdzie można w pełni się zrelaksować. Poszukiwane są swoiste oazy spokoju, rejony w pełni bezpieczne i przyjazne ludziom. Tak właśnie dzisiaj wygląda poszukiwanie idealnie przygotowanych domów.

Zaspokajamy Państwa potrzeby właśnie poprzez przygotowanie idealnej oferty dla wszystkich tym którym zależy na jakości, wysokim standardzie, ciszy, spokoju. Zapraszamy do poznania pełnej oferty „Doctor Q BUD”.

Nasze realizacje powstają z myślą o wszystkich tych którzy mają określone wymagania, którzy mierzą naprawdę wysoko. Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepsze lokalizacje, wybieramy jedynie nowoczesne i innowacyjne projekty architektoniczne, przykładamy wagę do wszystkich szczegółów naszych inwestycji. To wszystko sprawia, że spełniamy wszystkie indywidualne oczekiwania naszych klientów.

Doctro Q BUD to firma dynamicznie się rozwijająca, stale poszerzająca swoją ofertę. W chwili obecnej działamy na niwie takich dziedzin jak:

Działalność developerska

Wykonawstwo robót ogólnobudowlanych oraz remontowych w zakresie budownictwa ogólnego

Pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomościami

Obrót nieruchomościami: zakup i sprzedaż działek, lokali mieszkalnych i użytkowych, najem lokali

Doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości, konsulting

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Adres dewelopera:
Aleja Kasztanowa 73, 30-238 Kraków
Tel: 12 625 12 20
Email: jralowski@doctorqbud.pl

Inwestycje dewelopera:

Jurajskie Zacisze
Jurajskie Zacisze
Modlniczka,