Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna

Od roku 1991 prężnie na krakowskim rynku deweloperskim działa Dom-Bud M.Szaflarski Spółka Jawna. Głównie kierunki działania firmy to budowa obiektów wielorodzinnych, a także domów jednorodzinnych. Wszystkie inwestycje lokowane są na terenie Krakowa lub w pobliżu miasta. Oprócz tego firma zajmuje się kompleksowym administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami, jak i działaniem w kooperacji ze spółdzielniami i prywatnymi inwestorami. Starannie dobrana kadra inżynierska oraz zarządzająca to nasz największy atut. Do tego posiadamy niezbędne doświadczenie związane z realizacjami inwestycjami od prawie trzydziestu lat. Dzięki temu jesteśmy sprostać wysokim wymaganiom rynku poprzez prowadzenie prac w oparciu o znakomite standardy

Dom-Bud to spółka która z powodzeniem działa od 25 lat na rynku. Przez ten czas zostały wypracowane najwyższe standardy realizacji i zarządzania inwestycjami budowlanymi, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości mieszkania. Nasza jakość to zadowolenie Klientów dla których przygotowaliśmy do tej pory 3600 mieszkań i domów, w których mieszka około 10,5 tysiąca osób.

Na konto naszych realizacja składają się obiekty budowlane mające aż 200.000 m2 powierzchni użytkowej i tym samym doskonale wpisaliśmy się w krajobraz miasta Kraków, tworząc miejsca idealne do zamieszkania.

Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. należy do Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (www.sbdim.pl). Stowarzyszenie ma za zadnie zadbać o jak najwyższy standard przygotowywanych przez naszą firmę realizacji obiektów. Dzieje się to zarówno na niwie formalno-prawnej oraz technicznej.

Co cechuje nasze działania, dzięki czemu firma Dom-Bud jest znakomicie postrzegana zarówno przez Klientów jak i partnerów biznesowych? Przygotowanie każdej inwestycji zgodnie z harmonogramem, oddanie budynków w terminach. Niezwykle profesjonalna, starannie dobrana, doświadczona i wykształcona kadra pracowników na każdym szczeblu. Począwszy od pracowników budowlanych, poprzez inżynierów i inspektorach nadzoru, a skończywszy na pracownika biurowych, działu zarządzania czy sprzedaży. W ramach realizacji naszych projektów współpracujemy jedynie z najlepszymi architektami oraz posiadamy własny dział obsługi klienta i sprzedaży mieszkań.

Adres dewelopera:
ul. Salwatorska 14, 30-109 Kraków
Tel: 12 421 99 38
Email: poczta@dom-bud.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

ul. Fr. Bohomolca/Jancarza
ul. Fr. Bohomolca/Jancarza
Kraków, Mistrzejowice, ul. Fr. Bohomolca/Jancarza
ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca
ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca
Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza/Bohomolca