Dom-Eko Sp. z o.o.

Dom-Eko to polska spółka deweloperska która już od ponad dekady zajmuje się realizacją licznych nieruchomości na terenie Poznania oraz okolic. Nasza specjalizacja to kompleksowa budowa i sprzedaż mieszkań w domach wielorodzinnych.

Przygotowując inwestycje dokładamy wszelkich starań aby znajdowały się one w ciekawych, komfortowych lokalizacjach. Projektując stawiamy na funkcjonalność, zespolenie architektury z otoczeniem. Gwarantujemy mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie wnętrz, o wysokim standardzie w przystępnych cenach, wszystkie nasze inwestycje realizujemy we wcześniej ustalonych terminach

Mieszkania budowane przez DOM-EKO są z najlepszych i ekologicznych materiałów dzięki czemu możemy zagwarantować Klientom energooszczędność oraz idealnie dopasowaną izolację termo-akustyczną. DOM-EKO doskonale wie jak ważnym jest dopasowanie się do potrzeb Klientów dlatego możecie liczyć na pełną naszą pomoc. Wszystkim przekazujemy mieszkania w standardzie deweloperskim.

Jako iż nasz firma jest typowo rodzinna to wprowadziliśmy wysokie standardy do obsługi klienta, wiemy jak ważne jest przekazanie wszystkich ważnych informacji i jak istotny jest czas w trakcie transakcji handlowych. Nasi klienci mogą liczyć również na pełną pomoc w trakcie obsługo „posprzedażowej”.

Tworząc nasze inwestycje przygotowujemy wszystko w taki sposób aby dopasować budynki do otaczającej przestrzeni, by wszystko było ze sobą w harmonii, by wpływać realnie na tkankę miejską.

DOM-EKO jest członkiem Polskiego Związki Firm Deweloperskich. Możemy poszczycić się licznymi prestiżowymi nagrodami, przez 3 lata z rzędu, 2008-2010, zostaliśmy uhonorowani Gazelami Biznesu. Posiadamy Certyfikat Najwyższej Jakości w Budownictwie, Złote Certyfikaty Rzetelności w latach od 2011 do 2015 oraz Diamentowe Wyróżnienie 2015 i wygraną w rankingu Newsweek Firma Rodzinna Roku 2011. To wszystko pokazuje, iż nie tylko klienci są zadowoleni z naszych usług, również branża, eksperci doceniają to co robimy. Gwarantujemy tym samym rzetelność oraz mogą nam Państwo w pełni zaufać

Adres dewelopera:
ul. Kaliska 22A/5, 61-131 Poznań
Tel: 61 824 41 16
Email: biuro@dom-eko.com.pl

Inwestycje dewelopera:

SILVA Eco Ville
od 32m2 do 95m2
SILVA Eco Ville
Poznań, Nowe miasto, ul. Żorska