Dom-Invest Sp. z o.o

Dom-Invest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, została powołana w roku 1999 przez Agencję Mienia Wojskowego. Jest to spółka w której Skarb Państwa posiada 100% udziałów. Celem spółki jest działanie ku komercjalizacji nieruchomości powojskowych które Agencja Mienia Wojskowego przejmuje od Ministerstwa Obrony Narodowej.

Profesjonalna i gruntowna modernizacja kompleksu koszarowego we Wrocławiu, w roku 2003 dzięki czemu przy ulicy Przyjaźni udało się uzyskać 49 mieszkań, to pierwsze działania spółki. Następnie nadszedł czas na kolejne inwestycje, również związane z adaptacją budynków koszarowych na mieszkania. Na początku koszary przy ul. Zwycięskiej. Udało się przeprowadzić już cztery etapy tej inwestycji, adaptując siedem budynków dzięki czemu uzyskano 266 mieszkań. Równocześnie przeprowadzono kompletną reorganizację terenów przyległych.

Oprócz realizacji projektu adaptacji koszar na mieszkania zrealizowano kompletnie nową inwestycję na peryferiach Wrocławia. Zbudowano w miejscowości wysoka 6 kameralnych budynków które posiadają 3 kondygnację. Cała inwestycja oferuje 114 mieszkań. Blisko inwestycji, na wrocławskich Bielanach znajdują się centra handlowe. Inna inwestycja, to zakończona w 2010 roku Wysoka II, która znajduje się pomiędzy Partynicami a Ołtaszynem, są to południowe krańce Wrocławia. Znajduje się tam 76 mieszkań w kameralnej zabudowie.

Adres dewelopera:
ul. Romana Dmowskiego 1, 50-203 Wrocław
Tel: 505 058 004
Email: sprzedaz@dom-invest.com.pl