Dynamic Development Sp. z o.o.

Dynamic Development sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2006 roku. Mamy jednak za sobą 25 lat doświadczeń w dziedzinie nieruchomości, dzięki czemu bez obaw przystąpiliśmy do realizacji inwestycji mieszkań oraz domów na terenie Warszawy i w okolicach.

Stawiamy na znakomite pomysły które w budownictwie mieszkaniowym okazują się być kluczem do sukcesu.

Planując, projektując działki na których stawiane są inwestycje przykładamy ogromną wagę do tego aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy, by oprócz funkcji mieszkaniowej nasi Klienci mogli korzystać z terenów do rekreacji i wypoczynku. Równocześnie dążymy do minimalizacji ruchu samochodowego na naszych osiedlach.

Projektując mieszkania dbamy o to aby były one w pełni funkcjonalne, aby posiadały odpowiednie strefy związane z różnymi pomieszczeniami, by maksymalnie dało się wykorzystać ich przestrzeń. Dbamy o odpowiednie naświetlenie wnętrz poprzez stosowanie niestandardowych rozmiarów okien.

Nasze projekty powstają w oparciu o odpowiednie, nowoczesne wartości, wskazania, zarówno kiedy mowa o działaniach urbanistycznych jak i architektonicznych.

Dążąc do bycia czołowym deweloperem w Polsce stawiamy na realizację najlepszych usług, w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Adres dewelopera:
ul. Plonowa 24, 05-515 Nowa Wola
Tel: 512 379 056
Email: deweloperdd@gmail.com

Inwestycje dewelopera:

Zielona Polana
Zielona Polana
Nowa Wola, ul. Plonowa 24