1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. EBEJOT

EBEJOT

EBEJOT Sp. z o.o. S.K.A. Realizuje inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego już od roku 1990. Spółka jest w stu procentach złożona z polskiego kapitału. Dwie osoby tworzą spółkę, równocześnie będąc zarządem.

„Naszym Klientom dajemy bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, oraz pewność i spokój - w zamian otrzymujemy zaufanie, które procentuje lojalnością. Nasi Klienci polecają nas rodzinom i znajomym, ponieważ doceniają wysoką jakość naszych inwestycji, oraz terminowość oddawania lokali. Jest to źródłem naszej dumy i radości"

EBEJOT powstała w roku 1991. Początkowe okresy działalności firmy związane były z realizacją zastępstw inwestorskich dla spółdzielni mieszkaniowych, które zajmowały się przygotowaniem domów jednorodzinnych przy Jeziorku Imielińskiego. Kolejnym zadaniem było wspomaganie przy budowie osiedla komercyjnego na warszawskim Mokotowie.

Kilka lat zdobywanego doświadczenia na rynku inwestycji mieszkaniowych, a także najwyższe standardy w ramach których pracowaliśmy doprowadziły to tego, że w 1997 rozpoczęliśmy realizację własnych inwestycji, zlokalizowanych w warszawskim Ursusie. Inwestycja w Skoroszach to 11 osiedli na które składały się 33 budynki, 4.5 tysiąca mieszkań, a wszystko na 23 hektarach. Osiedle to pozwoliło znaleźć miejsce zamieszkania aż 10 tysiącom osób. Całość realizacji została oddana w ustalonym terminie. Dodatkowo w ramach inwestycji, w aż ponad 90% mieszkań nie odnotowano żadnych usterek co jednoznacznie pokazuje jakość świadczonych przez nas usług.

Stosujemy się do ustawy o ochronie praw Nabywcy z 16.09.2011, prowadzimy również rachunki powiernicze związane z naszymi inwestycjami.

Adres dewelopera:
ul. Ryżowa 48 lok. 269, 02-495 Warszawa
Tel: 22 886 74 50 - 54
Email: sprzedaz@ebejot.com.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Skorosze XI
Osiedle Skorosze XI
Warszawa, Ursus, ul. Prystora