1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. ECO-Classic

ECO-Classic

Rok 1983 to założenie Grupy Eco, która na początku prowadziła działalność projektową i wykonawczą. Okres przemian w naszym kraju, dynamiczny rozwój gospodarczy doprowadził do tego, że w roku 1993 Grupa Eco rozpoczęła działać na rynku deweloperskim. Taka zmiana kierunku doprowadziła do powstania spółki Eco-Classic

Apartamentowiec przy Panieńskiej to pierwsza inwestycja przygotowana przez Eco-Classic jako dewelopera. Realizując właśnie tę inwestycję, rozpoczynając od niej swoją działalność, postawiliśmy na wysoką jakość, zostaliśmy pionierami jeżeli mowa o realizacji mieszkań o wysokim standardzie, mieszkań luksusowych.

Inwestycja stała się sukcesem dlatego tym samym został naznaczony kierunek w którym podąża firma Eco-Classic. Rok 1999 to kolejna inwestycja zrealizowana przez naszą spółkę, tym razem były to apartamenty „Pod Orłem”. Niezwykle innowacyjna i charakterystyczna bryła budynku jest doskonale znana w krajobrazie Mokotowa, a oddane do użytku mieszkania oraz apartamenty stały się symbolem najwyższej jakości.

Oczywiście przez cały okres działalności realizowaliśmy różne ekskluzywne inwestycje, takie jak apartamenty „Merliniego”, przy Lesie Kabackim luksusowa Rezydencja Południowa czy też nie zwykle komfortowe „TRIO Apartamenty z przepiękną panoramą na Stare i Nowe Miasto.

Obecnie jednak Eco-Classic nie koncentruje się tylko na realizacji ekskluzywnych apartamentowców, doskonale zdaje sobie sprawę, że pozornie zwykłe mieszkania mogą być komfortowe i luksusowe dla ich właścicieli. Dlatego w oparciu o wieloletnie doświadczenie zrealizowaliśmy liczne inwestycje mieszkaniowe dla różnych klientów, w tym „Bobrowiecka 3”, „Czerska 18” czy też na Służewcu osiedle „Hubertus”

Adres dewelopera:
ul. Bukowińska 24A, 02-703 Warszawa
Tel: 22 380 11 11

Inwestycje dewelopera:

Wolne Miasto
Wolne Miasto
Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa