1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. EdenDom

EdenDom

EdenDom rozpoczyna właśnie kolejną swoją inwestycję w mieście Łódź. Realizujemy osiedle, które to będzie naszą piątą inwestycją. Realizacja osiedla związana jest ciągle rosnącymi potrzebami mieszkaniowymi w tym mieście. Potrzebami zamieszkania w kameralnym i zielonym otoczeniu, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

EdenDom w 2007 roku zrealizował osiedle domów jednorodzinnych, wolnostojących. Lata 2008-2009 to przygotowanie osiedla EDEN, a z kolei w okresie od 2010 do 2012 roku przygotowaliśmy dla odbiorców Słoneczne Wzgórze. Kolejną naszą znakomitą inwestycją było Słoneczne Zacisze które powstało w latach 2012-2014. Miejsce w jakim zostanie zrealizowana nasza kolejna inwestycja zostało starannie wyselekcjonowane. Wszystko w jednym celu, aby przyszłym mieszkańcom zagwarantować jak najwyższy standard i komfort. Dzięki cały czas gromadzonemu doświadczeniu możemy bez problemów przygotować inwestycje na najwyższym poziomie. Nasza nowa inwestycja będzie udowodnieniem tego twierdzenia.

EdenDom posiada ugruntowaną pozycję na rynku deweloperskim dzięki czemu nie mamy jakichkolwiek wątpliwości, że kolejna nasza inwestycja, Osiedle Truskawkowe, okaże się pełnym sukcesem. Osiedle Truskawkowe to domu szeregowe z pełną infrastrukturą wspólną. Zaprojektowane w taki sposób aby spełniać najbardziej wygórowane marzenia o własnym domu. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego mamy 100% pewności, że nasza inwestycja spotka się ze sporym zainteresowaniem i zadowoleniem licznych Klientów.

Adres dewelopera:
ul. Rataja 41, 92-637 Łódź
Tel: 508 283 535
Email: biuro@edendom.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Truskawkowe
Osiedle Truskawkowe
Łódź, Widzew, ul. Gajcego