Emerald Development

Emerald Development to spółka która początek swojego działania datuje na rok 2006. Jednakże z uwagi na kooperację z irlandzkim partnerem biznesowym możemy bazować na jego doświadczeniu, które trwa już ponad dwadzieścia lat. Rozwijamy swoją działalność biznesową w mieście Łódź, gdzie do tej pory zrealizowaliśmy dwie inwestycje, a kolejne czekają na rozpoczęcie.

2006 to rok powstania spółki Emerald Development. Jednak współpracując z partnerem biznesowym z Irlandii możemy bazować na jego doświadczeniu które zbiera już od ponad dwóch dekad. W chwili obecnej koncentrujemy nasze działania deweloperskie na łódzkim rynku gdzie do tej pory oddaliśmy do użytkowania dwie inwestycje i będziemy realizować kolejne.

Nasza inauguracyjna inwestycja została zakończona w 2012. Apartamenty Legionów zostały docenione nie tylko przez klientów ale również przed fachowców którzy przyznali nam nagrodę „Diament Architektury dla Dewelopera Roku”.

Celem naszej firmy jest profesjonalna realizacja funkcjonalnych, innowacyjnych, komfortowych mieszkań które są przygotowane zawsze z najlepszych materiałów i przez najlepszych specjalistów. Biorąc pod uwagę mieszkańców naszych przyszłych realizacji, wiedzą to jakie mają potrzeby dokładnie dobieramy lokalizacje inwestycji. Naszą misją w tym względzie jest takie lokowanie nowych budynków aby mieszkańcy posiadali z jednej strony możliwości komunikacyjne docierania do najważniejszych punktów miasta, z drugiej by mogli się upajać sielankowym klimatem, by nie zauważali tego, iż mieszkają w wielkim mieście.

Wieloletnie doświadczenie, pasja w naszej pracy oraz staranny wybór wszystkich kontrahentów może mieć tylko jedno przełożenie. Dostaniecie od nas naprawdę najlepszej jakości realizacje deweloperskie.

Adres dewelopera:
ul. Klimontowska 17N, 04-672 Warszawa
Tel: 531 330 192
Email: biuro@emerald.net.pl

Inwestycje dewelopera:

Mieszkania Struga Point
Mieszkania Struga Point
Łódź, Polesie, ul. Andrzeja Struga 49-51