1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Euro Styl

Euro Styl

Euro Styl Spółka z o.o., spółka komandytowa działalnością deweloperską zajmuję się już od roku 2007. Duży kapitał spowodował, iż spółka Euro Styl bardzo szybko została jednym z liderów trójmiejskiego rynku mieszkaniowego. Od roku 2007 Euro Styl zrealizować już 15 inwestycji mieszkaniowych na 300 mieszkań, których łączna powierzchnia wynosi przeszło 220 tysięcy m2.

Euro Styl proponuje budownictwo mieszkaniowe, zarówno w formie jednorodzinnej jak i wielorodzinnej. W ofercie dewelopera znajdziemy pozycje tradycyjne, standardowe jak i oczywiście te o wyższym standardzie. Rok 2011 to pełne wejście spółki na rynek nieruchomości komercyjnych gdzie udało zrealizować się biurowiec kameralny Opera Office, a także zrealizować BPH Office Park. W chwili obecnej Euro Styl prowadzi budowę pierwszego parku biurowego na terenie Gdyni – Tensor jak i zajmuje się kompleksową modernizacją gdańskiego obiektu C200.

Dla Klientów indywidualnych firma deweloperska Euro Styl w kooperacji z biurem projektowym przygotowała niezwykle ciekawy i innowacyjny program wykończenia mieszkań pod tak zwany klucz. Dodatkowo został utworzony dział kredytów hipotecznych nieograniczających się jedynie do pomocy przy uzyskiwaniu dofinansowania na zakup nieruchomości ale również świadczy pomoce w sprawach refinansowania czy też konsolidacji zobowiązań

Adres dewelopera:
ul. Leszczynowa 6, 80-175 Gdańsk
Tel: 58 770 14 70