Firma Ki Klemens Imioła

WIERZBOWA to inwestycja przygotowana przez Firmę Ki Klemens Imioła. Jest ona zarówno właścicielem jak i administratorem. W tej inwestycji znajduje się także siedziba spółki IMSO Ki Sp. z o.o. która to także należy do Klemensa Imioły.

Firma Ki Klemens Imioła/IMSO Ki Sp. z o.o. od prawie 30 lat, a dokładniej od roku 1990 zajmuje się dystrybucją paliw na terenie północnej Polski, należąc do czołowych firm w tej branży. Posiada również niezwykle nowoczesne bazy paliw.

Rok 2008 to sukces IMSO Ki gdyż właśnie wtedy firma została laureatem plebiscytu „Filary Polskiej Gospodarki”, natomiast cztery lata później, w 2008 roku Dziennik Puls Biznesu wprowadził spółkę do klubu Gazele Biznesu, jednego z najbardziej prestiżowych w naszym kraju. Tym samym IMSO Ki trafiła do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim. Również rok rocznie firma pojawia się w zestawieniach Rzeczpospolitej „Lista 2000”. Firma w 2014 roku rozpoczęła inwestować w rynek deweloperski co zaowocowało pierwszą realizacją czyli inwestycją WIERZBOWA.

Firma Ki oprócz zrealizowania tej inwestycji została także jej administratorem dzięki czemu nieustannie dba o komfort, wygodę klientów, wprowadza różnego rodzaju rozbudowę infrastruktury.

Adres dewelopera:
ul. Piłsudskiego 56, 75-525 Koszalin
Tel: 94 347 18 60
Email: paliwa@firmaki.pl
Adres www: