1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. FPP

FPP

Ogłaszamy Państwu z wielką przyjemnością, iż w mieście Wrocław przygotowaliśmy już łącznie 900 mieszkań które znalazły zadowolonych nabywców. Z tej liczby już 689 jest oddanych do użytku. Wiosną 2010 rozpoczęliśmy realizację wyjątkowego osiedla, znajdującego się przy ulicach Jesionowej, Pięknej oraz Nyskiej, znane jako Osiedle Innova. To aż dziewięć budynków wchodzących w skład projektu Osiedle Innova oraz budynek Osiedla Moderno. Całościowo osiedle będzie rozbudowane również o budynki w ramach inwestycji Apartamenty Innova

APARTAMENTY INNOVA II to inwestycja którą rozpoczęliśmy w kwietniu 2016, w mieście Wrocław. W ramach inwestycji przygotowany jest budynek o wielkości 17 pięter i przygotowanych zostanie w nim aż 120 lokali mieszkalnych. Wszystkie prace budowlane wykona doskonale znana lokalna firma HARAS. To doskonale znany nam partner który realizował już nasze inwestycje taie jak Osiedle Innova czy Osiedle Moderno. Finansowanie obiektu wspiera Getin Noble Bank. Marzec 2016 to rozpoczęcie naszej warszawskiej inwestycji Ostoja-Wilanów (www.ostoja-wilanow.com).

Znajdować się tam będą 43 lokale mieszkalne oraz 3 handlowe. Tutaj prace budowlane realizowane będą przez renomowaną firmę Skanska. Stan na 30 czerwca 2016 wynosi aż 495 mieszkań w fazie budowy. Jako iż mamy określone standardy usługowe to wprowadzenie lokali do sprzedaży odbędzie się w momencie rozpoczęcia prac budowlanych. Druga połowa 2016 to również finisz prac w kolejnych etapach inwestycji Ostoja-Wilanów, łącznie kolejnych 126 mieszkań, a także realizacja 206 mieszkań i 4 lokali handlowych w Apartamentach Innova. Koniec roku 2016 to również rozpoczęcie kolejnych inwestycji w ramach Apartamenty Innova.

Adres dewelopera:
Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Tel: 22 242 88 88
Email: biuro@fadesapolnord.pl

Inwestycje dewelopera:

Ostoja Wilanów
Ostoja Wilanów
Warszawa, Wilanów, ul. A. Hlonda
Apartamenty Innova
Apartamenty Innova
Wrocław, Krzyki, ul. Jesionowa