1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Galadom

Galadom

GALADOM od wielu lat przygotowuje domy i mieszkania w Lublinie. Działalność budowlana prowadzona od 1997 roku to najlepszy argument za tym, iż nasze doświadczenie i zadowolenie klientów pozwala zainteresować się naszą pełną ofertą. GALADOM S.A. realizuje inwestycje w Lublinie, zajmując się budową oraz sprzedażą nowych domów, apartamentów oraz mieszkań

Wieloletnie działanie firmy GALADOM pozwoliło na realizację wielu znakomitych inwestycji. Przez cały okres prowadzonej działalności wybudowaliśmy około 1000 mieszkań i domów, na terenie Lublina oraz Świdnika.

Prawie dwie dekady działalności prowadzonej na niezwykle trudnym i wymagającym rynku mieszkaniowych to znakomity czas na ciągłe zdobywanie doświadczenia, na zwiększanie jakości oferowanych usług, dzięki czemu klienci otrzymują najbardziej idealną ofertę. Przykładamy wagę do każdego etapu inwestycji, począwszy od znajdowania najlepszych lokalizacji, poprzez realizację projektów funkcjonalnych i estetycznych, a skończywszy na profesjonalnym realizowaniu zadań budowlanych.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów dzięki czemu nasze inwestycje cieszą się tak wielkim powodzeniem. Ważne jest dla nas dobro Klienta gdyż tylko tak możemy zbudować odpowiednią pozycję i prestiż.

Adres dewelopera:
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin
Tel: 81 445 05 05
Email: info@galadom.com.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Foksal
Osiedle Foksal
Lublin, Tatary, ul. Firlejowska