Grupa Deweloperska GEO

Holding 16 spółek tworzy w chwili obecnej Grupę Deweloperską GEO. Grupa zajmuje się prowadzeniem niezwykle aktywnej i dynamicznej działalności w obrębie największych miast w Polsce. Są to Wrocław, Kraków oraz Katowice. Główne działania grupy skupiają się na przygotowaniu różnorodnych inwestycji które okażą się idealnym wyborem dla szerokiego grona odbiorców.

Historia grupy rozpoczyna się prawie 30 lat temu, dokładnie w roku 1988. Wtedy to w Krakowie została założona prywatna firma której działalność skupiona była na rynku związanym z budownictwem mieszkaniowym. Była to wtedy iście pionierska działalność. Przez cały okres działalności zostało zrealizowanych przeszło 70 inwestycji, dając łącznie około 3500 mieszkań które cechuje wysoki standard i funkcjonalność.

Przy każdej kolejnej inwestycji współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, którzy mają odpowiednią renomę i doświadczenie. Dzięki temu wszystkie nasze realizacje, w Katowicach, Wrocławiu i Krakowie odznaczają się najwyższym poziomem realizacji oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa. Nowoczesne projekty architektoniczne, nowoczesne rozwiązania technologiczne i materiałowe, a także najwyższy poziom wykonania to gwarancja tego, że Klienci mogą liczyć na wszystko co najlepsze.

Adres dewelopera:
ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków
Tel: 12 623 21 71
Email: biuro@geogrupa.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Malinowe Zacisze
Malinowe Zacisze
Wrocław, ul. Rakowiecka 23-25