i2 Development

Nasz grupa kapitałowa od roku 2012 realizuje inwestycje z branży deweloperskiej. Zaczynaliśmy od jednej, obecnie rozwinęliśmy się tak, że przygotowujemy ponad 20 inwestycji równocześnie. Jeżeli mowa o ofercie mieszkaniowej na terenie miasta Wrocław, w najbardziej prestiżowych dzielnicach i w centrum to jesteśmy obecnie liderem. Mamy w portfolio najbardziej bogatą, szeroką propozycję dla wszystkich zainteresowanych

W skład grupy i2 Development wchodzą: deweloper, architektoniczne biuro i generalny wykonawca. Dzięki takiej strukturze organizacyjnej posiadamy pełną samowystarczalność co ma istotne znaczenie w przypadku każdych działań inwestycyjnych, biznesowych. Możemy dzięki temu działać sprawnie, szybko, w terminach, budując tym samym przewagę nad konkurencją z branży deweloperskiej. Obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest około 80 osób, natomiast we wszystkich inwestycjach jakie prowadzimy zaangażowanych na chwilę obecną jest ponad 600 osób. Lokalizacje naszych inwestycji są bardzo starannie dobierane, tak aby zagwarantować przyszłym Klientom jak najlepsze warunki. Inwestujemy jedynie w ziemię w centrum Wrocławia oraz w prestiżowych dzielnicach.

Wraz z grupą zaufanych partnerów stworzyliśmy grupę kapitałową która odpowiada za liczne realizacje inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. Rok 2012 to powołanie generalnego wykonawcy KPB S.A. (teraz KPB Sp. z o.o.), a dwa lata później do grupy tej włączone zostało architektoniczne biuro Chamielec Architekci Sp. z o.o. która wniosła ogromne doświadczenie i renomę wypływającą z Kuryłowicz & Associates, czyli najlepszej pracowni architektonicznej w Polsce.

Adres dewelopera:
ul. Szewska 8, 50-122 Wrocław
Tel: 71 797 88 92
Email: sprzedaz@i2development.pl

Inwestycje dewelopera:

Ostoja Oporów
Ostoja Oporów
Wrocław, Krzyki, ul. Ogórkowa
Osiedle Zodiak 1
od 82m2 do 83m2
Osiedle Zodiak 1
Wrocław, Krzyki, ul. Iwaszkiewicza