1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Incepti

Incepti

Incepti – ludzie zjednoczeni pasją w celu realizacji marzeń.

Każdy człowiek posiada marzenia, każdy o czymś tam myśli. Zawsze tak było, jest i zawsze tak będzie. To nieodłączny element ludzkiego życia, marzenia stają się kołem napędowym ogromnych rzeczy. Niestety, o ile w dzieciństwie mieliśmy niezliczone marzenia, o tyle w dorosłym życiu kompletnie o nich zapominamy. Trudny codziennego dnia, szybki tryb życia, brak czasu na sferę prywatną, wszystko to sprawia, że zapominamy o tym co istotne w naszym codzienny życiu. Zepchnięte w kąt marzenia, brak wiary we własne możliwości, to prowadzi do porażki, do zniechęcenia, do zachowania status quo.

Siła która w pełni pozwala mi niszczyć wszystkie obawy, przeciwności losu, pozwala mi wprowadzać w życie marzenia związana jest z pasją. Ta pasja zawarta została w kilku słowach: Myślenie kreuje rzeczywistość.

Jest to zasada która stała się moim drogowskazem życiowym. Nie licząc szacunku do innych, pełnej wiary we własne możliwości, zasada ta pozwala mi stworzyć solidny fundament. To podstawa dzięki której budowane jest coś doskonałego, coś niezwykle mocnego. Liczę na to, że czują i myślą Państwo podobnie, że będą mieli Państwo ochotę na współuczestnictwo w tym procesie.

Adres dewelopera:
al. Gen. Józefa Hallera 182/1, 53-203 Wrocław
Tel: 71 720 70 72
Email: biuro@incepti.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Nowy Oporów
Nowy Oporów
Wrocław, Fabryczna, ul. Awicenny