1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. INKOM

INKOM

Inkom działa na podstawie spółki akcyjnej oraz spółek celowych które są specjalnie powoływane do realizowania konkretnych inwestycji. Poprzez takie działania jesteśmy w stanie działać sprawnie oraz gwarantujemy maksymalny poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym Klientom.

Oferujemy wszystkim Klientom aż 7 dni darmowej rezerwacji mieszkania. Wszystko po to aby każdy mógł dokładnie zaznajomić się z naszymi inwestycjami, sprawdzić swoje możliwości kredytowe i spokojnie podjąć decyzję o zakupie mieszkania.

Negocjując umowy stawiamy na rozwiązania które okazać się mogą korzystne dla obu stron.

W ramach prowadzonych inwestycji jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie Klientów. Tylko po to aby wspólnie dojść do najlepszych rozwiązań, w końcu nasze realizacje powstają z myślą o Was. Jesteśmy otwarci choćby na to w jaki sposób ma być zagospodarowana przestrzeń wspólna osiedli (jakiego rodzaju infrastruktura będzie najkorzystniejsza). Wspólnie kreujemy rzeczywistość w której będziecie mogli czuć się komfortowo.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niezwykle ważnym dla wszystkich Klientów jest możliwość indywidualnego dopasowania oferty do swoich wymagań, wizji. Z tego też względu wszystkie nasze projekty pozwalają na dowolność w aranżacji wnętrz, na zmienianie rozkładu pomieszczeń w ramach zmiany układu ścian działowych. Proponujemy również skorzystanie z oferty przygotowania mieszkania „pod klucz”.

Jesteśmy otwarci na dialog z Klientami dlatego też proponujemy wszystkim kompleksową pomoc w każdej chwili, dostarczamy profesjonalnych doradców, wszystko po to aby mieli Państwo pewność, że znajdą idealne rozwiązanie dla siebie.

Prowadzimy politykę transparentności dzięki czemu zawsze możecie sprawdzić wszystkie aspekty naszych ofert, sprawdzić najlepsze formy ich zakupu, a także istotne kwestie związane z aranżacją, wykończeniem wymarzonych mieszkań. Kontaktując się z nami otrzymacie kompletną pomoc, wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Adres dewelopera:
ul. Długosza 3, 51-162 Wrocław
Tel: 71 78 18 618
Email: biuro@inkomsa.pl
Adres www: