Inter-Bud Developer Sp. z o.o.

Działalność na rynku nieruchomości stawia wysoko poprzeczkę. Dlatego aby zadowolić naszych klientów, by działać w pełni profesjonalnie INTER-BUD zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów, zarówno pracowników budowy jak i osób na stanowiskach kierowniczych. Wszyscy są dokładnie sprawdzeni, posiadają ogromne doświadczenie i umiejętności. Wszystko to gwarancja, że nasze realizacje przeprowadzone są w sposób profesjonalny i rzetelny.

Współczesne firmy budowlane muszą posiadać jasno określoną strukturę gdzie dba się o każdy najmniejszy detal. INTER-BUD doskonale o tym, dlatego działamy na podstawie najnowocześniejszych technologii i trendów, posiadamy ogromne zasoby sprzętu oraz poprzez angaż odpowiedniej liczby pracowników samodzielnie wykonujemy inwestycje i oddajemy je w terminach.

Kompletne realizowanie zadań inwestycyjnych, profesjonalizm oraz solidność, a także bogate portfolio i referencje sprawiają, że wybierając usługi INTER-BUD ma się sto procent pewności znakomitych usług, pewność współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. Wysokie standardy wykończenia inwestycji, odpowiednie zabezpieczenia ekonomiczne to również ważne informacje które sprawiają, że klienci mogą nam w pełni zaufać.

Poprzez stawianie sobie wysokich standardów i norm, a także realizowanie inwestycji i działalności firmy na podstawie normy ISO 9001 dostarczamy w pełni sprawdzoną usługę, nie mającą żadnych negatywnych elementów. W toku prowadzonych prac zawsze stawiamy na nowoczesne i innowacyjne technologie, a wiele lat w branży pozwoliło nam wypracować odpowiednie zasady planowania i realizacji prac. Ciągle idziemy do przodu, stale rozwijamy INTER-BUD dzięki czemu możemy spełniać marzenia naszych klientów

Adres dewelopera:
ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków
Tel: 12 252 5300
Email: biuro@inter-bud.pl