Invest House S.A.

Invest House to deweloper w pełni polski, zarówno jeżeli mowa o rodowodzie jak i kapitale. Nasze działania koncentrujemy na terenie Małopolski i robimy to z sukcesami już od ponad 20 lat. Działamy w branży budowlanej, skupiając się przede wszystkim na realizacji domów jednorodzinnych: bliźniacze, indywidualne oraz szeregowe.

Jako iż Invest House to firma stricte o charakterze rodzinnym to wiemy doskonale czego potrzebują rodziny w ramach budownictwa mieszkaniowego. Patrzymy na potrzeby naszych Klientów w sposób dojrzały, realny dzięki czemu możemy przygotować dla każdego indywidualną ofertę. Wychodzimy naprzeciwko naszym Klientom tak aby każda ze stron była zadowolona z końcowych realizacji.

Nasze realizacje nie noszą w sobie znamion przypadku. Każdy detal, każdy element jest starannie przemyślany już na etapie projektowania. To najlepsza droga do zagwarantowania najwyższe standardu wszystkim Klientom. Tworząc osiedla dokładamy wszelkich starań by efekt końcowy okazał się prawdziwą bezpieczną enklawą, miejscem na wskroś przyjaznym każdemu mieszkańcowi. Nasze inwestycje zawsze posiadają teren przygotowany pod rekreację oraz place zabaw.

Wszystkie budynki które przygotowujemy powstają w oparciu o tradycyjne technologie gdyż właśnie one doskonale się sprawdzają i daje idealne warunki do zamieszkania. Równocześnie należy mieć świadomość, iż tradycyjne technologie budownictwa nie należą do tanich to jednak uważamy, że długoterminowe inwestowanie właśnie w nie najbardziej się opłaca. To najlepszy komfort użytkowych budynków, mieszkań, domów które przygotowaliśmy dla Państwa

Sukces naszej firmy upatrujemy w zadowoleniu Klientów. Satysfakcja i radość Klientów to najlepszy wyznacznik naszych doskonałych realizacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ile trzeba włożyć w nowy dom i czym on się staje dla każdego z Was. Dlatego też czynimy wszelkich starań aby wszystko zrealizować w zgodzie z projektami, we wcześniej zaplanowanych terminach. Nasze doświadczenie, nasze umiejętności i prawidłowy dobór wszystkich detali gwarantuje, że nasze inwestycje zasługują na Wasze zainteresowanie, spełnią Wasze wszystkie marzenia.

Adres dewelopera:
ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
Tel: 12 416 39 32
Email: biuro@invest-house.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Parkeko
Osiedle Parkeko
Niepołomice,
Jurajskie Wzgórze V
Jurajskie Wzgórze V
Bibice, ul. Leśna
Wrzosowa 1
Wrzosowa 1
Bibice, ul. Wrzosowa