Invest Komfort

Invest Komfort S.A. zajmuje się działalnością deweloperską już od ponad 20 lat. Na przestrzeni tego okresu wykonane zostały aż 33 inwestycje w których to znajduje się około 4500 lokali zarówno mieszkalnych jak i usługowych. Powierzchnia wszystkich zrealizowanych do tej pory inwestycji budowlanych sięga prawie 300 tys. m2. Teren działania Invest Komfort to trójmiejski rynek nieruchomości oraz okolice, wybierając na lokalizację swoich inwestycji najbardziej prestiżowe miejsca.

Zarządzający firmą Invest Komfort ogromną wagę przykładają do miejsc gdzie mają stanąć nowe obiekty. Zwraca się uwagę na takie elementy jak aspekty krajobrazowe oraz zabudowę miejską w sąsiedztwie celem przygotowania kompleksowego projektu który idealnie będzie wkomponowany w istniejącą przestrzeń.

Deweloper Invest Komfort to niezwykle wiarygodna oraz rzetelna marka, a dodatkowo liczne realizacje cieszą się uznaniem zarówno Klientów jak i specjalistów z branży z uwagi na swoją wysoką atrakcyjność. Potencjalni klienci nie muszą obawiać się o finansowanie kolejnych inwestycji gdyż firma posiada odpowiednią stabilność ekonomiczną, a także 80 milionów kapitału spółki. Warto również wiedzieć, że spółka Invest Komfort w rankingach przedsiębiorstw o wysokiej dynamice rozwoju jest wymieniana w czołówce. Firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Co powoduje, że każda inwestycja przygotowana przez Invest Komfort oznacza wysoką jakość? Mianowicie fuzja takich elementów jak doskonały poziom wykonawstwa, projektowanie przez najlepszych architektów oraz prawidłowy nadzór nad realizującymi kolejne etapy budowanych obiektów. Dobór podwykonawców odbywa się na podstawie podwyższonych kryteriów tak aby nie okazało się, że mamy do czynienia z przypadkowymi fachowcami. Dodatkowo każdy podwykonawca musi spełniać określone kryteria związane z terminowym realizowaniem prac. Poszczególne inwestycje są realizowane pod okiem specjalistycznych zespołów na czele których stoi starannie wyselekcjonowany menadżer projektu.

Adres dewelopera:
ul. Hryniewickiego 6C/47, 81-340 Gdynia
Tel: 58 620 88 00
Email: info@investkomfort.pl

Inwestycje dewelopera:

Brabank
Brabank
Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa