Inwest-Hel Sp. z o.o.

Firma Inwest-Hel powstała z myślą o realizacji najlepszych inwestycji budowlanych na rynku nieruchomości. Firmę tworzą tylko i wyłącznie profesjonaliści którzy doskonale znają się na swoim fachu. Wszak 15 lat działania to wystarczający czas by doskonale poznać rynek deweloperski. Przez te lata stworzyliśmy wyjątkową firmę, posiadającą wiele realizacji na swoim koncie i oczywiście zaufanie klientów

Wieloletnie doświadczenie, liczne sukcesy, a także zadowolenie klientów to wyraźne przesłanki do tego aby przygotować znakomitej jakości inwestycje mieszkaniowe. Ten czas to realizacja czegoś naprawdę wyjątkowego, mianowicie Apartamentów Marina w Kątach Rybackich. Z kolei Apartamenty na Klifie to nasza realizacja która już została zakończona i przekazana mieszkańcom.

W chwili obecnej przygotowujemy się do kolejnej inwestycji, o której niebawem poinformujemy.

 

Specjalizacją naszej firmy jest przygotowywanie nieruchomości luksusowych o najwyższym standardzie. Stawiamy na najlepsze lokalizacje nadmorskie, to znak rozpoznawczy Inwest-Hel.

Cechuje nasz skuteczność w działaniach, a z uwagi na pasjonackie podejście do kwestii budownictwa pracujemy na najwyższym poziomie zaangażowania.

Jak główny cel realizujemy pozyskiwanie jak najlepszych terenów pod przyszłe inwestycje, ich pełna adaptacja, przygotowanie projektów i realizacja obiektów które spełniać będą wysokie wymagania wszystkich naszych klientów.

Nasze doświadczenie, liczne realizacje i znajomość rynku gwarantują wam przygotowanie wszystkiego co najlepsze, przygotowanie wszystkiego pod kątem potrzeb najbardziej wymagających klientów. Realizacja takich inwestycji jak Apartamenty Marina w Kątach Rybackich to znakomita konkurencja dla licznych inwestycji w Krynicy Morskiej, co ważniejsze w przystępniejszych cenach i o tym samym standardzie.

Tylko i wyłącznie doświadczona kadra, starannie dobra, to właśnie działania Inwest-Hel w ramach prowadzonej polityki personalnej. Takie działania to gwarancja pełnego sukcesu, to umożliwienie realizowania wszystkich inwestycji w terminie i na odpowiednim poziomie

Adres dewelopera:
ul. Żeromskiego 27/9, 84-120 Władysławowo
Tel: 58 674 34 18
Email: jk@inwest-hel.pl

Inwestycje dewelopera:

Apartamenty Wakacyjne Marina
od 0m2 do 33m2
Apartamenty Wakacyjne Marina
Kąty Rybackie, ul. Rybacka