1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. JAKON

JAKON

JAKON od przeszło 25 lat funkcjonuje na rynku inwestycji budowlanych, w dziedzinach takich jak projektowanie i generalne wykonawstwo. Nasza główna specjalizacja to budowa hal magazynowych oraz produkcyjnych gdzie dodatkowo przygotowujemy je kompleksowo w technologie niezbędne do nowoczesnej produkcji jak i składowania. Realizując inwestycje w zakresie budownictwa przemysłowego przykładamy wagę do tego by dopasować je do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska jak i prawidłowego wykorzystania energii.

Firma JAKON współpracuje z międzynarodowymi koncernami o uznanej marce i renomie jak i również dostarcza najlepsze rozwiązania dla firm lokalnych. Nasza profesjonalna wiedza, nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja znakomitej współpracy, osiągania najlepszych, efektywnych wyników. To najprostsza droga do wspólnego sukcesu. Nasz profesjonalny i starannie dobrany zespół projektowy sprawia, że wykonujemy wszystkie zlecenia w określonych terminach i zgodnie ze wskazówkami klientów.

Wszystkie zrealizowane projekty to najlepszy dowód na nasz stały rozwój. Wszystkie kolejne inwestycje to z kolei najlepsza droga do zdobycia jeszcze większego doświadczenia.

Oferta firmy JAKON to hale magazynowe, a także powierzchnie biurowe. Realizujemy ich sprzedaż jak i wynajem. Gwarantujemy kompleksowe dopasowanie obiektów do wymagań inwestora. Jeżeli istnieje takie zapotrzebowanie to proponujemy realizację inwestycji na terenach należących do firmy JAKON co gwarantuje zawsze znakomitą lokalizację oraz odpowiednie dostosowanie infrastruktury.

JAKON odpowiada również za kompletne przygotowanie koncepcji danej inwestycji, łącznie z dokumentacją projektową. Jest to możliwe gdyż w ramach naszej firmy funkcjonuje profesjonalne biuro projektowe składające się z najlepszych i starannie dobranych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie związane z pełną obsługą postępowań administracyjnych to nic innego jak profesjonalna pomoc związana z wystąpieniem i uzyskaniem pozwolenia budowlanego, środowiskowego i sanitarnego

Adres dewelopera:
ul. Sowia 4, 62-080 Tarnowo Podgórne
Tel: 61 816 82 00
Email: biuro@jakon.pl

Inwestycje dewelopera:

Osada Złotnicka
Osada Złotnicka
Wrocław, Fabryczna, ul. Kosmonautów 248
Osiedle Pod Skarpą
Osiedle Pod Skarpą
Bydgoszcz, Wschodnia, ul. Pod Skarpą