1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Jakś Bud

Jakś Bud

Jakś Bud został założony w 1991 roku. 25 lat w branży pozwoliło firmie wypracować odpowiednie standardy i tym samym stać się liderem wielkopolskiego rynku deweloperskiego. Nasza oferta to między innymi nowoczesne mieszkania, luksusowe apartamenty oraz domy jednorodzinne o wysokim poziomie standardu. Z myślą o wymagających klientach oraz nowych trendach rynkowych mamy w ofercie również ekologiczne domy energooszczędne oraz domy mające maksymalnie podwyższony standard.

Realizując nasze inwestycje, budując nowe domy i mieszkania stawiamy tylko i wyłącznie na materiały naturalne, na najbardziej nowoczesne i o najwyższej jakości. W ramach prac wybieramy również najbardziej rozwinięte technologie.

Nasz priorytet to naturalnie zadowolenie przyszłych mieszkańców. Z tego też względu zawsze szukamy i wybieramy najbardziej dogodne rozwiązania. Wykwalifikowana kadra, pełen profesjonalizm oraz oczywiście wysoka jakość inwestycji to atuty naszych działań, to argumenty przemawiające za Jakś Bud. W naszej ofercie można znaleźć zarówno lokalizacje na przedmieściach Poznania, w otoczeniu przyrody jak i te zlokalizowane w okolicach centrum miasta.

Nie tylko budownictwo mieszkaniowe jest tym co realizujemy. Oprócz tego dostarczamy usługi generalnego wykonawstwa w dziedzinie obiektów biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Adres dewelopera:
ul. Garbary 53, 61-869 Poznań
Tel: 61 66 44 888
Email: biurosprzedazy@jaksbud.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Dominikańska 9
Dominikańska 9
Poznań, Stare miasto, ul. Dominikańska 9